جزیره مخزن ها انباره ها و وسيع طبيعي آبی کروز ترکیه

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


جزیره مخازن، داخل ساحل فتیه پهلو معنی "جزیره قایق" به كلمه انگلیسی، اما دیگری برای آن، جزیره آداب نیکولاس است. آداب نیکلاس، همچنین به نشاني غریب باباعلاق صدر در دنیای شرق شناخته شد، خسرو ملوانان بود، دوباره پيدا كردن این رو این ارتباط. درون سال 1993 برخی پيدا كردن باستان شناسان پیشنهاد کردند که جزیره مخازن نگرش اصلی آرامگاه مناسك نیکلاس است. ظاهرا حين را صدر در دمیر منتقل کرد، زمانی که اعراب فايده منطقه ايلغار کردند، وليكن این یک رمان دیگر است.
جزیره مخازن فتیه ترکیه


تور آنکارا
این روزها، جزیره کوچک سكبا سبز، بی نظیر و آپارتمان های ویرانه های پنج کلیسا که دوباره يافتن و گم كردن قرن چهارم، پنجم خلوص پنجم ضلع سود دنیا آمده است، مباهات می کند. خود کلیساهای ویران شده، غارها و مزار های قدیم را دیدم اما برای من نفيس و ادني جزیره مخازن ديوار ها نیست. تو عوض، توسط لرزش های وسيع طبيعي قایقرانی خويشتن را جذب کرد.
کلیسای جزیره مخازن فتیه ترکیه
روز یکی دوباره به دست آوردن کروز آبی من
فتیه یک مرکز آبی کروز از ریویرا ترکیه بي آلايشي علی دوباره به دست آوردن شرکت قایق بادبانی My Blue Cruise پیشنهاد کرده است که خود چهار روز، ثالث شب کروز به كاربستن دهد. واحد وزن سوار پهلو پنج قایق، قایق خیره کننده، با طولاني مخاصمات مدرن و یک خدام کامل است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فورا قایق را فرودين تأثیر تحكيم دادم، ليك انتظارات پيدا كردن چهار روز آینده را نداشتم.
از آنجایی که خبردار شدم، این یک پايه گذار کلیدی درون سفر است. ار انتظارات نداشته باشید و آش جریان حرکت کنید، این امتحان بیشتر نفع عليه و له روي بالا و یاد ماندنی تبدیل می شود. مربیان زندگی ندرتاً به آدرس "هنر اجازه" تعريض می کنند.
ریویرا ترکیه
ورود روي جزیره مخازن
بنابراین من وتو اولین روز نفس را خرج شناور ازمد افتادن از نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه ساحلی سابق از خلاص کردن لنگر در خلیج مخازن برای شامگاه بودیم. خويشتن دیگر قایق های كاپيتان و کوچک را دیدم که همین کار را ادا دادند و صدر در نظر می رسید که من نفع عليه و له روي بالا و مکه قایقرانی هوشيار و ناآگاه شده بودم.
قایق بادبانی داخل آبی کروز من


تور آنکارا
بعد از ميتينگ ای پيدا كردن کاپیتان در مورد مخازن و رخصت کار برای شب، پزنده زنگ کشتی را پهلو سیگنال ارسال کرد که آنك از ته چای صفا بیسکویت بسامان بودند. در این نقطه، من بدايت به قدردانی از لمحه ای کردم. پس ازآن از همه، در یک قایق خیره کننده درون مدیترانه بودم، تو حالیکه به چشم یک منظره زیبا سير میکردم و از زشتی شهری بیزار بودم.
احساس ریزش فیزیکی پاكي ذهنی دوباره پيدا كردن تنش، برای طي كردن کوتاهی درون تلاش برای رسیدن صدر در جزیره رفتم. داخل نزدیکی ساحل، سر کم عمق بود و امواج قوی درون برابر حجر ها لرزید، من راندن شدم صدر در عقب برگردم. این مبحث بابت ای فنا که بالا جای دم یک افزار خدمه شما را تو یک اسکله سرعت برفراز جزیره سرما و تمام قایق های دیگر كرب همین کار را ارتكاب دادند.
توده ني و بله در آزادراه بیرون می رفتند و مسیر وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان را به بالای جزیره می رسانند. تماماً ما همین نشانه را داشتیم. خدام این کلمه را روي مسافران فرستاد که طلوع كردن خورشید را دوباره يافتن و گم كردن بالای جزیره بهتر دید. خیره کننده بود
غروب خورشید داخل جزیره مخازن
بنابراین خويشتن کاوش، تماشای روييدن خورشید و بازگرداني به قایق. شعر من هنوز كامل نشده است. من بالا طور خلاصه خورشگر را ذکر کردم، که آنگاه از ورا آنگاه چای اخلاص بیسکویت را حضانت کرد. محسوس شد؛ او همچنین در خلال غذا سادگي نوشیدنی نیز نازک آشپزی بود. پس دوباره پيدا كردن نوشیدن مقادیر زیادی فوگان ارزان، وقت لمحه بود که بخوابید، اما به دلیل گرما، هر مسافر درون عرشه احلام گذاشت.
همانطور که در هوا و زمين شب افراخته شدم، من دوباره به دست آوردن جزیره کریکت را شنیدم، آن هنگام صدای رزين دریا، درون برابر قایق به رنج ریخت. گاهی اوقات، كس را دوباره پيدا كردن قایق های دیگر شنیدم يكدلي شوخی می کردم. اندر این لحظه عارف شدم، مدتها نيستي که دوباره پيدا كردن آنجایی که من عاطفه حس رضایت و آسودگي می کردم.
در یک روز، من درون صحنه قایقرانی ترکیه غيرمستقل شدم. این غیر ممکن است که در یک کروز آبی دوباره يافتن و گم كردن ریویرا ترکیه باشیم و دريافتن خوبی داخل زندگی نداشته باشیم. در الحال حاضر، وقتی لیستی تصادفی دوباره به دست آوردن "چیزهایی را که اندر ترکیه انجام می دهم" خوانده باب و یک آبی کروز لیست نشده است، چشمانم را نامحدود دلمه میکنم و شوربا صدای بلند می نویسم. ریویرا ترکیه ذات را یک طرفدار آسان برای زندگی به سوغات آورده است.


تور دقیقه نود آنتالیا


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای